020 – 6140305      Contact  

   

EXTRA OPEN AVOND

Ga jij de wereld veroveren?

Wij zijn een fijne school in Amsterdam Nieuw-West. Voor kinderen die ver willen komen. Je kunt bij ons vwo, havo en mavo doen. We dagen je uit om zoveel mogelijk uit je schooltijd te halen. Dus ben je op zoek naar goed voortgezet onderwijs waarmee je de wereld verovert? Kom dan bij ons kijken!

Open avond

Kom naar onze open avond. Dan is het een levendige boel hier. Aanrader! Alle docenten zijn aanwezig om rondleidingen te geven en je te vertellen over hun vak. Je kunt mini-lesjes volgen. Bovendien kun je onze leerlingen het hemd van het lijf vragen over de sfeer en de lessen. Je ouders kunnen in gesprek gaan met de schoolleiding en docenten. Maar ook met vaders en moeders van oudere leerlingen.

Doe ook mee aan de quiz en verdien een mooi T-shirt. (Wees er snel bij… op = op.)

Dinsdag 1 maart van 16.00 tot 19.00 uur

Hou ook deze avond 1,5 meter afstand van mensen die niet tot hetzelfde huishouden behoren. En een mondkapje op. Jongeren van 13-17 jaar hoeven geen 1,5 meter afstand te houden tot elkaar.

Online open dag

Kun je niet wachten? Bekijk dan hier alvast onze online open dag met wel 30 leuke korte video’s. Is 24/7 open.