020 – 6140305      Contact  

   

Contact met de school

Wij proberen u als ouders of verzorgers zo goed mogelijk van alles wat er in de school speelt op de hoogte te houden.

Wanneer u meer wilt weten over het onderwijs of wanneer u denkt iets gemist te hebben, kunt u altijd contact opnemen met de administratie.
tel.nr. (020) 614 03 05.

Voor ziekmeldingen belt u (020) 614 03 05.
Heeft u vragen over verzuim? Neem dan contact op met onze verzuimcoördinator mevrouw M. Ben Salah
m.bensalah@comeniuslyceum.nl

Adres

Jacob Geelstraat 38
1065 VT Amsterdam
Google maps

Contactgegevens

Rector: 
de heer F. op ’t Einde
f.opteinde@comeniuslyceum.nl

Afdelingsleider 1e en 2e leerjaar:
de heer M. Aabachrim
m.aabachrim@comeniuslyceum.nl

Afdelingsleider 3e en 4e leerjaar:
de heer S. Ezzoubaa
s.ezzoubaa@comeniuslyceum.nl

Afdelingsleider 5e en 6e leerjaar:
mevrouw W. Terborg
w.terborg@comeniuslyceum.nl

Coördinatoren
Coördinator 1e en 2e jaar: de heer J.Haagsma (j.haagsma@comeniuslyceum.nl)
Coördinator 3e en 4e jaar: mevrouw Hmitach (s.hmitach@comeniuslyceum.nl
Coördinator 5e en 6e jaar: mevrouw P. Cats (p.cats@comeniuslyceum.nl)
Coördinator Econasium: mevrouw I. Ben Salah

Medewerkers bereiken

De coördinatoren en de docenten kunt u via de administratie bereiken. Wanneer u de mentor van uw kind wilt spreken, kan dit ook via de administratie van de school.
U kunt de coördinatoren ook mailen (zie hierboven de mailadressen).

U kunt een afspraak maken via de administratie. De school is dagelijks geopend van 8.00 tot 17.00 uur.

T   020 614 03 05
E   comenius@comeniuslyceum.nl

Het Comenius Lyceum maakt onderdeel uit van Zaam. Voor meer informatie over Zaam, klikt u HIER.