020 – 6140305      Contact  

   

Partnerdag econasium

Maandag 6 november 2017 vond voor de eerste keer de partnerdag van het econasium plaats. Een groot aantal partners waarmee wij samenwerken was aanwezig om met elkaar kennis te maken, te horen over hoe de samenwerking in de praktijk tot uiting komt en om gezamenlijk de intentie uit te spreken om duurzaamheid als onderwerp binnen het onderwijs en ons econasium aandacht te geven. 
In een afwisselend programma hebben de aanwezigen kennis gemaakt met elkaar en met de ontwikkelingen die onze leerlingen en onze school ondergaan in het econasiumprogramma. Middels het toepassen van scrumactiviteiten en met mooie verhalen van aanwezigen, door de indrukken van leerlingen te laten ervaren en door groepsdiscussies heeft iedereen zijn bijdrage geleverd aan het verbeteren van ons duurzaamheidsonderwijs. De partnerposter die later werd ondertekend gaf het officiële tintje aan het geheel, waarmee de partners hebben verklaard graag samen met ons verder te werken aan het econasium en aan het verder implementeren van duurzaamheid in het onderwijs in Nederland. 
Het was een prachtige en inspirerende bijeenkomst!

Eelko Kruse

Klik HIER voor het fotoalbum.